Naše firma se zabývá hloubkovým čištěním schodů, schodišť, chodeb, společných prostor domu v Brně, Vyškově, Slavkově u Brna, Bučovicích, Kyjově, Uherském Hradišti, Břeclavi, Mikulově, Hodoníně, Zlíně a dalších městěch Jihomoravského, Zlínského, Olomouckého kraje.

Hloubkové čištění schodů, schodišť, společných prostor domu

Chodby, schodiště, společné prostory domu jsou prostory, kam se nanáší nečistoty zvenku. I přes pravidelný úklid se časem špína do povrchu schodiště, chodby "zažere" a není ji možné bez hloubkového čištění odstranit. Čistící metody se liší podle materiálů, ze kterého jsou schody, podesty vyrobeny. U starších budov bývaly používány při konstrukci schodů, chodeb většinou přírodní materiály - žula, pískovec, teraco, mramor, a další. Tyto materiály mohou být při nesprávném čistícím postupu poškozeny. Čištění nechejte raději na odbornou firmu. U novějších budov z konce 20. století se na schodiště často používala keramická dlažba.
Hloubkovým čištěním ze schodů dostaneme:

  • zašlou špínu
  • vodní kámen
  • mastnotu
  • staré impregnace, vosky
Vyčištěné schodiště, chodby obnoví vzhled vašeho domu. Budete mít pocit čistoty i ve společných prostorách. Rozdíl je obvykle obrovský.
Doporučujeme provést čištění chodeb a schodů před vymalováním!! Při čištění dochází k potřísnění malby nebo je nákladné stěny zakrývat.

Obr. čištění pískovcových schodů

Impregnace schodů, schodišť, chodeb

Zejména u přírodních materiálů doporučujeme použít po vyčištění impregnaci. Impregnace chrání schodiště, chodby před znečištěním, poškozením, opotřebením. Dle požadavků zákazníka může impregnace zvýraznit barvy kamene, teraca, zvýšit lesk nebo ponechat přírodní vzhled. Záleží na výběru.

Doporučení pro pravidelné čištění schodišť a chodeb

  • zametejte a vytírejte chodby pravidelně
  • používejte jednoduché neutrální čistící prostředky. Bez vosků, polymerů!
  • jednou za 5-10 let udělejte hloubkové čištění


Obr. čištění schodů teraco

Cenu čištění schodů, schodišť, společných prostor jsme schopni stanovit na základě bližších informací. Jaký materiál je použit, intenzita znečištění-poškození, jakou impregnaci použijeme. Napište nám nebo zavolejte. Zpracujeme vám přesnou cenovou nabídku.

 

Dotazy a objednávky: tel. 725 044 983, e-mail - info@jit.cz

UKÁZKY PRACÍ

Použití impregnace s leskem - spodní část obrázku

Vyčištěné schodiště teraco

Čištění schodů umělý kámen

Naši zákazníci