Provádíme běžné i hloubkové mytí a impregnaci všech druhů podlah v Brně, Vyškově, Slavkově u Brna, Bučovicích, Kyjově, Uherském Hradišti, Břeclavi, Mikulově, Hodoníně, Zlíně a dalších městěch Jihomoravského, Zlínského, Olomouckého kraje.

Jakou podlahu potřebujete vyčistit?PARKETY, DŘEVO DLAŽBU KÁMEN, TERAZZO VINYL

Čistění a impregnace vinylových podlah, PVC podlah, linolea, marmolea

Hloubkovým čištěním podlahy odstraňujeme z pórů linolea, vinylu zašlou špínu, čáry od bot, mastnotu, staré impregnace. Používáme zásadité čistící prostředky. Pro čištění přírodního linolea, marmolea používáme šetrné čistící prostředky.
Impregnace, voskování podlahy Po vyčištění je vhodné povrch vinylové podlahy, linolea atd. chránit před usazováním nečistot a opotřebováním. Je možné volit různé druhy ochrany podlahy - nano impregnaci, vosk, polymerovou impregnaci, PU lak na podlahu. Typ impregnace zvolíme na míru dle použití podlahy a jejího zatížení.

Doporučení pro pravidelné čištění - údržbu vinylové podlahy, PVC podlahy, lina, marmolea:
  • vysávejte vaši podlahu pravidelně. Zabráníte, tak usazení špíny do pórů a poškrábání povrchu vinylové, PVC podlahy nebo marmolea.
  • podlahu vytírejte dobře vyždímaným mopem, aby podlaha byla co nejméně mokrá
  • používejte neutrální, šetrnné čistící prostředky

Čistění a impregnace keramické dlažby

Provádíme hloubkové, strojové čištění keramické dlažby v koupelnách, WC, bazénech, úřadech i venkovní dlažby. U dlažby odstraňujeme zašlou špínu, usazený vodní kámen, mastnotu, rez, fleky, čistíme spáry. U dlažby, která je vystavena působení vody, nejdříve odstraníme vodní kámen a následně zásaditým prostředkem znečištění.
Nano impregnace keramické podlahy
Impregnace chrání dlažbu a spáry před ušpiněním, vodou. Zejména u protiskluzové dlažby, která vysloveně chytá každou špínu, nano impregnace výrazně usnadňuje běžné čištění a údržbu dlažby.

Doporučení pro pravidelné čištění: pro mytí dlažby v koupelnách používejte mírně kyselý čistící prostředek např. s octem nebo kyselinou citronovou.


Čištění a impregnace přírodního kamenne, terasa, betonu.

Hloubkovým čištěním terazza, kamene, betonu, mramoru, žuly atd. se odstraní špína, mastnota, výkvěty, řasy, staré impregnace a vosky. Používáme speciální prostředky, aby nebyl poškozen povrch a zároveň byl obnoven vzhled a lesk podlahy.
Nano impregnace kamene, terasa, betonu
Impregnace chrání mramorovou, žulovou podlahu, terazzo, beton před vlivy prostředí (kyselinami, znečištěním, mastnotou). Zároveň usnadňuje běžné mytí kamenných podlah.

Doporučení pro pravidelné čištění: používejte přípravek na čištění kamene, terazza, mramoru, žuly, betonu. Obsahuje ochranné složky.


Čištění dřevěných parket, dřevěné podlahy, lamina.

Odstraňujeme z parket, dřevěné podlahy špínu, čáry od podrážek, staré nánosy vosku.
Impregnace, olejování, voskování parket, dřevěné podlahy, lamina
Dřevěné podlahy je nutné chránit před poškozením voskem, polymerovou impregnací, olejem. Jeli podlaha již poškozena je nutné parkety, dřevěnou podlahu přebrousit.

Doporučení pro pravidelné čištění:

  • vysávejte vaši podlahu pravidelně. Zabráníte, tak usazení špíny do pórů parket, lamina, dřeva a poškrábání povrchu.
  • podlahu vytírejte jen když je to nutné dobře vyždímaným mopem, aby podlaha byla co nejméně mokrá. Do vody přidávejte prostředek na lamino, parkety nebo dřevěné podlahy


Výsledek hloubkového čištění a impregnace podlahy

  • odstraníme zašlou špínu a tím i bakterie a plísně z pórů podlahy
  • čištěním podlahy odstraníme mastnotu, fleky, vodní kámen
  • obnovíme původní nový vzhled podlahy, lesk podlahy, barvy podlahy
  • impregnaci nanášíme na všechny druhy podlah od vinylových, přes dlažbu po přírodní kámen. Impregnace zacelí póry v podlaze, do kterých se usazuje špína. Vyhladí povrch podlahy. Tím se podlaha lépe myje a čistí (je hladká). Impregnace chrání povrch podlahy před opotřebením. Roste životnost podlahy.

Způsob čištění podlah

Na čištění podlah používáme čistící stroje značek Hako, Wirbel, Kränzle a Kärcher. Kotoučové drhnoucí stroje na podlahy PVC, vinylové, lina, marmoleum, kámen, dlažbu, dřevo. Kartáčové stroje na základní čištění podlah i dřevěných. Brusné stroje na kamenné podlahy, terazzo, beton, dřevo, parkety. Zásaditou ekologicky odbouratelnou chemii na špínu, mastnotu. Kyselou chemii na vodní kámen. Impregnace podlah na bázi vosků, akrylátů, metalických vosků, olejů, nano impregnace, atd.

Cena čištění podlah

základní strojové čištění podlahy od 25 Kč/m2
hloubkové strojové čištění podlahy od 39 Kč/m2
nano impregnace podlahy, voskování podlahy od 29 Kč/m2
Minimání cena zakázky 2000 Kč.
Zavolejte nám. Zpracujeme Vám přesnou cenovou nabídku.
Cena čištění je závislá na typu materiálu, stupni znečištění, velikosti plochy.
Obr. čištění vinyl, PVC podlahy

 

Obr. čištění keramické dlažby

 

Obr. čištění dřevěných parket

 

Dotazy a objednávky: tel. 725 044 983, e-mail - info@jit.cz

UKÁZKY PRACÍ

Ukázky prací čištění podlah, dlažby.

Naši zákazníci