Provádíme čištění a ochranu fasád od prachu, řas, špíny, atmosférických nečistot, sazí, smogu, plísně, graffiti v Brně, Vyškově, Slavkově u Brna, Bučovicích, Kyjově, Uherském Hradišti, Břeclavi, Mikulově, Hodoníně, Zlíně a dalších městěch Jihomoravského, Zlínského, Olomouckého kraje.
Usazováním nečistot na fasádě se vytváří prostředí vhodné pro řasy, mechy, houby, plísně, které narušují povrch fasády a zkracují její životnost. Při pravidelném čištění fasády prodloužíte její životnost a navíc bude vypadat stále jako nová. Bez investic do fasádních omítek a barev.

Výhody čištění fasády

  • Prodloužení životnosti fasády
  • Zabránění tvorbě řas, mechů, plísní
  • Lepší izolační vlastnosti fasády - suchý, čistý povrch lépe izoluje
  • Obnovení barvy a čistoty fasády
  • Odstranění toxických sporů s plísní

Čistíme fasády

mytí fasád z těchto materiálů - fasádní nátěr, probarvená omítka, brizolit, kámen, cihly, beton, plech, dřevo, plast.

Druhy mytí fasád

  1. Mytí od prachu, špíny, smogu. Na fasádu aplikujeme čistící prostředek, který rozpustí a uvolní nečistoty. Pak fasádu omyjeme tlakovou vodou. Používáme teleskopické tyče, kterými se dostaneme až do výše 9m bez nutnosti použití plošiny nebo lešení. To usnadňuje manipulaci okolo domu a snižuje cenu čištění.
  2. Odstranění řas a plísní ze zateplených fasád. U zateplených fasád se na severních stranách domů vyskutuje často řasa nebo plíseň. Ta snižuje životnost fasády, esteticky hyzdí dům a je zdravotně škodlivá. Čištění fasády od řas a plísní se skládá ze tří kroků. V prvním kroku nástřikem zahubíme nárůsty řas a plísní. Prostředek se dostane do materiálu fasády, zahubí i zárodky a spory. Následující den odumřelé řasy a plísně omyjeme tlakovou vodou. Třetí krok je nástřik impregnace, která chrání fasádu proti opětovnému nárůstu řas a plísní. Obsahuje stříbro a látky, které postupně uvolňují ozón hubící zárodky řas a plísní.
  3. Nano impregnace fasády. Jedná se o ochranu vyčištěné nebo nové fasády. Zabraňuje zažrání špíny do fasády, chrání fasádu. Druh impregnace závisí na tom, zda se jedná o minerální fasádu, nebo přírodní kámen, apod.

Cena čištění fasády

1. čištění fasády od prachu, nečistot od 59 Kč/m2
2. čištění fasády od řas, plísní. Včetně impregnace proti řasám a plísním. od 109 Kč/m2
nano impregnace fasády nabídka na míru
odstranění graffiti nabídka na míru
barevný nátěr fasády nabídka na míru
doprava Brno, Bučovice zdarma, ostatní města 3 Kč/km
Minimání cena zakázky 1500 Kč.
Zavolejte nám. Zpracujeme Vám přesnou cenovou nabídku.
Cena čištění je závislá na výšce fasády, stupni znečištění, velikosti fasády.


 

Dotazy a objednávky: tel. 725 044 983, e-mail - info@jit.cz

UKÁZKY PRACÍ

Ukázky prací čištění střech, fasád, dlažby, chodníků, bazénů.

Naši zákazníci